Bizi Tanıyın

Firmamızdaki insanlarla tanışın

15 yılı aşkın bir süredir dış kaynak IT kullanımında, Veri Merkezi Kurulumundan, hassas kurumsal Ar-Ge projelerine, Bilişim Teknolojileri ve Bilgisayar Bilimi’nin teoriden pratiğe dönüştürüldüğü endüstriler ve uygulama türlerinde deneyim kazandık.

Maxxitech'e
Hoşgeldiniz

Donanım, yazılım yönetimi ve diğer ilgili teknoloji ihtiyaçları dahil BT altyapınızın tüm yönleri hizmet portföyümüz kapsamına giriyor. Veri merkezi kurulumundan, endüstriyel fabrika otomasyonlarına, ihtiyaca dönük uygulama geliştirmeden (Web&Mobil), siber güvenlik operasyonlarına, ürün ve hizmet portföyümüzle sizin için çalışıyoruz.

Etkinlik Alanlarımız

Şirketiniz için iş yararını tam olarak anlayarak, teknoloji çözümlerini tasarlıyor, değerlendiriyor, gerekçeleştiriyoruz. Teklifimiz karşılıklı  anlaşmaya döküldükten sonra, projelendirip taahhüt ettiğimiz zaman diliminde sisteminizi inşa ediyor ve olağan & olağanüstü sistemle ilgili her durumda destekçiniz oluyoruz.

24/7 Erişim

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin sürekliliği ve ilk günkü performansını koruması için 7/24 destek hizmeti veriyoruz.

10+ Mutlu Çalışan

İş dünyasında gelecek dönemin en önemli konusu “dijital dünyada çalışan mutluluğu” olacak. Çalışanını mutlu etmek için yatırım yapan şirketler karşılığını fazlasıyla alırken, bu şirketlerden hizmet ya da ürün satın alan müşteriler de mutlu olacaklardır"

Hikayemiz

Maxxitech  olarak 2005'de kurulduk ve yeni nesil teknoloji çözümleri danışmanlık firması olduk. Uzmanlığımızı yalnızca ürün ve hizmetlerine adadığımız geçtiğimiz 16 yıl içinde 300'den fazla proje gerçekleştirdik.Kendi alanında uzman teknik kadromuz, satış sonrası gelişmiş hizmet uygulamamız ile gerçekleştirdiğimiz projelerde fark yaratmaya devam ediyoruz.Yurtdışı ve yurtiçi pratiklerinden aldığımız en güncel bilgi birikimimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçları için en uygun çözümleri konumlandırıyoruz. e-ticaretten üretime, lojistikten yazılım sağlayıcılarına kadar geniş bir endüstri yelpazesindeki müşterilerimize it teknolojileri alanında danışmanlık yapıyor; dijitalleşme, modernizasyon ve inovasyon yolculuklarında onlara eşlik ediyor, onlar için hızlı, esnek ve güvenilir çözümler üreterek geleceği birlikte inşa ediyoruz.

Ne yaparız

maxxitech olarak, günlük çözümlerden ziyade, geleceğe yönelik ve geniş bir vizyonla planlanan kalıcı bilişim teknolojileri, yatırımlarının kurumsal verimlilik bakımından önemini bilmekte ve bu bilinçle bilişim hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız.

Başarınız için tasarlandı

Çözümlerimiz

Hizmetlerimiz

İletişim

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel:+90 (232) 483 62 52

©

Maxxitech. All rights reserved.

Powered by Maxxitech