Sizi Anlıyor ve Deger Yaratmak için Çalısıyoruz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi anlayarak süreçleri birlikte gözden geçiriyoruz

Problemlerinizi birlikte tespit ediyoruz

Alanında uzman ekibimiz müşterilerimizle operasyonel süreçleri detaylı olarak inceler, problemleri tespit ederek uygun çözümleri sunar.

Alternatifli çözüm üretiyoruz

Müşterimizin mevcut operasyonel süreçlerini analiz ederek konuyla ilgili alternatifli çözümlerimizi geliştiriyoruz.

Optimum çözümü sunuyoruz

Müşterimiz için en uygun çözümü nasıl gerçekleştireceğimizi sunuyoruz.

Çözümü uyguluyoruz

Müşterimiz için en kritik ve öncelikli konudan başlamak üzere uygulamamızı gerçekleştiriyoruz.

Çözümü değerlendiriyoruz

Müşterimiz ile birlikte operasyonun analizlerini yaparak iyileştirme ile birlikte projeleri değerlendiriyoruz.

Kurumsal Çözümler

Kurumların ihtiyaçlarına göre ürün konumlandırmayı bir prensip haline getiren Maxxitech, Network Altyapısı, Depolama, Veri Güvenliği, İş Sürekliliği, Sanallaştırma ve Yerel/Uzak Ağ Çözümleri sunmaktadır. Firmanızın ihtiyaçlarına uygun thin client, masaüstü veya dizüstü bilgisayarlar için uygun donanımı belirlenmesi ve lisanslama hizmetleri de verilmektedir.

Altyapı ve Veri Güvenliği Çözümleri

Yaklaşımımız temelden, tedarik zincirinden başlar ve silikona dayanır. Altyapının her düzeyini ve yazılım yığınının her katmanını ağ genelinde sürekli olarak doğrulayarak veri kullanılabilirliğiniz konusunda size güven veriyoruz, verilerinizin değerini en üst düzeye çıkarıyoruz ve teknoloji yaşam döngüsü boyunca iş sonuçlarını optimize ediyoruz.

İş Uygulamaları ve Otomasyon Çözümleri

Kurumların iş süreçlerini tasarlayabilmeleri, kurabilmeleri, otomasyona bağlayabilmeleri ve yönetebilmeleri için teknoloji doğru teknoloji ve danışmanlık çok önemlidir.Maxxitech'in otomasyon çözümleri, siz işinize odaklanırken değişimi hızlı şekilde mümkün kılar.

Daima, en üst seviyede

Teknoloji; müşteri ilişkileri; verilen hizmetler; donanım ve hizmet kalitesi; eğitim ve gelişme; çevreye saygı.

Sorunsuz modern teknoloji ve tasarım

Dijital çözümlerle ilgili en iyi şey, düzgün bir şekilde yapıldığında, bunları kullananların hayatlarını basitleştirmek ve iyileştirmek için el ele çalışmasıdır. Modern dünyada dijital çözümlere olan talep her zamankinden daha fazla. Maxxitech sistemin büyüklüğü ne olursa olsun tüm fonksiyonları ve çözümleri tek bir çatı altında sorunsuz bir şekilde bir araya getirir.

Size sunduğumuz teknolojinin gelişmiş özelliklerini kullanın

Dünya ufalmaya başladı, günümüzün tek gerçeği hız olmuş durumda. Özellikle yeni jenerasyon hızlı bilgi, hızlı iletişim gibi konulara önem veriyorlar. Normal teknolojik ürünler ve hizmetler yeteri kadar hızlı olmadığı zaman anında gözden düşüyor.

Teknolojinin dününden bugününe geçerken, her bilgiye sahip olamazsınız, olmak zorunda da değilsiniz. Doğru bir teknoloji firması ile çalışarak alacağınız danışmanlık hizmetlerinden faydalanıp kendinizi, işinizi güncelleyebilirsiniz. Personelleriniz ve kendiniz için eğitimler alarak, firmanızın teknolojik gelişimini hızlandırabilirsiniz. Unutmayın iyi bir teknoloji firması sizlere yazılım verip bırakmaz. Sizlere danışmanlık ve eğitim hizmetleri vererek çağa ayak uydurmanızı hızlandırırlar.

kurumsal sistemler

Sistemlerinin kurulması yönetilmesi · Raporlama ve performans izleme

VERİ GÜVENLİĞİ ÇÖZÜMLERİ

Çalışma Ortamınızı Genişletin ve Verilerinizi Koruyun.
 Verilere Uzaktan Erişim. Yedekleme Yönetimi. Bulut Tabanlı Yedekleme.

BULUT ENTEGRASYONU

İşletmelerin operasyonlarını iyileştirebilecekleri sayısız yol olsa da, şu anda mevcut olan en iyi yöntemlerden biri bulut entegrasyonudur.

KVKK VE ISO 270001 DANIŞMANLIĞI

Bilgi güvenliği ISO 27001 ile kurallaştırılmıştır. Dolayısı ile ISO 27001 KVKK sürecinde yapılması gerekenleri bir sisteme dönüştürmüş ve kişisel verilerin korunması kanuna uygun çalışabilmek için bir gereklilik haline gelmiştir. 

İŞ UYGULAMALARI VE OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ

İş akışı otomasyonu yazılımı, iş süreçlerini otomatikleştirmek ve zaman alan ... ölçekte yönetmeye yönelik eksiksiz  otomasyon çözümlerini keşfedin

SUNUCU ODASI ÇÖZÜMLERİ

Sistem odası kurulum çözümlerimizde işletmelerin mevcut altyapı ve gereksinimlerini tespit edilerek, en uygun ve ihtiyaçlara tam anlamıyla cevap verecek çözümler sunmaktayız.

ALT YAPI VEGÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

İşletmeler için içeriden ve dışarıdan kaynaklanan güvenlik zaaflarına karşı profesyonel çözümler üretir. İşletmeler için Ağ Güvenlik politikası oluşturur.

TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ

Bilgi Teknolojileri altyapılarının doğru yatırımlar kurumların faaliyet alanlarında ön sıralarda yer almasını hedefler.

Başarınız için tasarlandı

Çözümlerimiz

Hizmetlerimiz

İletişim

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel:+90 (232) 483 62 52

©

Maxxitech. All rights reserved.

Powered by Maxxitech