Maxxitech dünyası ile buluşun

Maxxitech,  orta ölçekli ve büyük  kuruluşların sürekli değişen Bilgisayar Sistemleri ihtiyaçlarını karşılayarak, her türlü çevre birimleri ve yazılım ürünü konularında destek vermekte; kurumsal bazda firmaya özel;  e-iş ve otomasyon çözümleri  hazırlayıp hayata geçirmektedir.

Uzmanlıgımız

15 yıldır kendi mesleğimizi yapıyoruz. Bu meslek dalında kendimize güveniyoruz. 

Felsefemiz

Teknoloji işinin ciddiyetini kavramış kişileriz, hızla değişen teknolojiyi yakından takip edip en güncel çözümleri üretiyoruz.


Fikirden tam bir çevrimiçi deneyime

maxxitech, stratejik iş ortakları ile işbirliğini karşılıklı güven ve kazanç temelleri üzerine kurmayı ve IT teknolojilerinde farklılık yaratarak, bağımlı ve tüm kanallar için kârlı bir model oluşturmayı hedeflemektedir.
Bu bağlamda maxxitech olarak, ürün, kanal, üretici, tüketici, IT altyapısı ve İnsan Kaynakları konusunda farklı bir platform oluşturmaktayız.
İşbirlikleri sürecinde yeni kaynaklar ve finansal çözümler üreten ve güçlü bir sermayeye sahip olan maxxitech, bilgi teknolojileri alanında edindiği avantajlar ile "kolay" iş yapış şeklini yaratarak iş ortakları ile paylaşmayı ve ortak değer yaratmayı amaçlamaktadır.

Ağ ve Güvenlik Danışmanlığı

Ağlara yönelik olarak sunduğumuz hizmetler, ağ üzerindeki her bir faktörün ayrıntılı şekilde incelenip değerlendirilmesi, raporlanması ve tasarımının yapılarak çözümün müşterimize sunumunu içerir.

Sistem Danışmanlığı

Bilgi sistemlerinizin güncelliği ve kontrol edilebilir olması demek bilginin güvenliği, ticari bilgilerin gizliliği, finansal ve operasyon risklerinin kontrol edilmesidir.

Olağanüstü Durum Danışmanlığı

Müşteri iş süreçlerinin devamlılığını sağlama hedefi ile oluşturulan, olağanüstü durumlarda müşterilerin temel faaliyet alanlarında hizmet sunmaya devam edebilmesi amacı ile verilen hizmetlerdir. 

İşletim ve Yönetim Hizmetleri

İşletim ve Yönetim; müşterilerin BT sistemlerinin, sunucularının, iletişim ağlarının, veritabanlarının, uygulamalarının ve bilgi güvenliği sistemlerinin kesintisiz ve güvenli işletimini,içeren, hizmetlerdir.

Ağ Bakım Destek

Müşterilerin yerel alan (LAN) ve geniş alan (WAN) ağ altyapılarında yer alan ürünlerin (switch, router, vb.) kuruluşlarını, donanım ve sistem (IOS) sorunlarının giderilmesini ve sorunsuz çalışmayı sağlamak üzere, verilen teknik destek hizmetleridir.

Güvenlik Sistemleri Bakım Destek

Müşterilerin BT sistemlerinin sürekliliğini, veri bütünlüğünü, doğruluğunu ve gizliliğini sağlayacak bilgi güvenliği destek sistemlerinin kuruluşlarını, donanım ve sistem sorunlarının giderilmesini ve sorunsuz çalışmayı sağlamak üzere, verilen teknik destek hizmetleridir.

Maxxitech

Kazım Dirik Mahallesi 375 Sokak  NO:1 Fabrika Loft +1 Residance Kat:7, D:701, 35120 Bornova/İzmir

Başarınız için tasarlandı

Çözümlerimiz

Hizmetlerimiz

İletişim

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel:+90 (232) 483 62 52

©

Maxxitech. All rights reserved.

Powered by Maxxitech